fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бред Пит сепак не бил насилен татко

Сцена

Бред Пит сепак не бил насилен татко

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес.

По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со момчето во приватниот  авион при рекреативен лет во септември.

Во меѓувреме, Пит првпат се појави на јавен настан без неговата поранешна поубава половина. Тој присуствуваше на премиерата на филмот „Moonlight”, чијашто продукциска куќа е неговата компанија.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.