fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Меси го шокираше светот со новата тетоважа

Сцена

Меси го шокираше светот со новата тетоважа

Еден од најдобрите фудбалери во светот, Аргентинецот Лионел Меси има нова тетоважа, која ги засени сите негови претходни тетоважи.

Напаѓачот на Барселона ја откри новата тетоважа, која ја прекрива целата потколеница на левата нога.

Речиси целиот дел под коленото е истетовирано во црно, освен „десетката“ како заштитен знак и рачето на синот Тиего, што му беше тетовирано од претходно.

messi-new-tattoo1

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.