fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СО ЗАБРАНА ИЛИ БЕЗ: Канал 5 секоја вечер ќе ги емитува шоу програмите на Гранд

Маркетинг

МК Сцена

СО ЗАБРАНА ИЛИ БЕЗ: Канал 5 секоја вечер ќе ги емитува шоу програмите на Гранд

На изненадување на сите, шоу програмите на Гранд телевизија се враќаат на Канал 5 телевизија, од денеска па секоја следна вечер во 22 часот, пишува телевизискиот портал ТВ Пакет.

Соопштение за престанување на важноста на забраната на ЗАМП нема никаде излезено.

Во секој случај, Канал 5 ги најави, па затоа од вечерва Јелена Карлеуша и Аца Лукас повторно со вас во новите емисии на “Ѕвездите на Гранд”.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.