fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бритни Спирс ја изведе мајка си на машки стриптиз

МК Сцена

Бритни Спирс ја изведе мајка си на машки стриптиз

Поп пејачката Бритни Спирс одлучила добро да се забавува со својата мајка, па ја одвела да гледаат егзотичен танц на момчиња од Австралија.

Бритни и нејзината мајка Лин го посетија шоуто „Thunder From Down Under“ во Лас Вегас, за да уживаат во настапот на популарните момчиња од Австралија.

Американските таблоиди коментираат дека судејќи според тоа колку била активна на оваа тема по социјалните мрежи по настапот на голишавите момчиња, мајката и ќерката супер се забавувале.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.