fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ДВЕ НЕДЕЛИ ПО ОБЈАВАТА ЗА РАЗВОД: Бред Пит постојано плаче и секој ден се јавува кај родителите

Сцена

ДВЕ НЕДЕЛИ ПО ОБЈАВАТА ЗА РАЗВОД: Бред Пит постојано плаче и секој ден се јавува кај родителите

Минаа точно две седмици откако Анџелина Џоли ги предаде документите за развод од Бред Пит.

– Се уште е скршен и често плаче. Не може да верува во што му се претворил животот преку ноќ, изјави за Ју-Ес Викли извор близок до Бред Пит.

Наводно холивудскиот актер тешко ја поднесува новонастаната ситуација  и секој ден телефонира кај своите родители.

– Децата му се единствената утеха која ја наоѓа во разговорот со родителите и пријателите, а најмногу со мајка му, со која се слуша секој ден, додава изворот.

Родителите на Бред, Џејн и Дил живеат во Мисури. Бред има и брат Даг и сестра Џули.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.