fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

XL клубот најавува спектакл за крај на летната сезона

МК Сцена

XL клубот најавува спектакл за крај на летната сезона

Да го испратиме XL Summer Club!

Ве покануваме да присуствувате на последниот викенд од ова лето во градскиот парк и заеднички да ги заокружиме убавите и градски спомени од летото во нашето и ваше омилено место.

Петок #BoomDay – DJ Delovski & DJ Fici

Сабота #HouseEveryWeekend – DJ Dimitris PATSIS & DJ Bobi [94.7]

Се гледаме викендов за крај на летото и старт со одбројувањето до почетокот на една нова зимска убава приказна во Скопје, за која дополнително ќе бидете известени.

Stay tuned!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.