fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џенифер Анистон се расплака пред фановите

Сцена

Џенифер Анистон се расплака пред фановите

Според многумина една од најубавите жени во светот, актерката Џениер Анистон, заврши во солзи по разговорот со еден од фановите, одговарајќи на прашањето дали некогаш се разбудила незнаејќи која е.

Славната актерка со фановите се дружеше во текот на италијанскиот филмски фестивал Џифони, а нејзиниот емотивен одговор беше повеќе од што очекуваа оножавателите.

– Во целата оваа просторија нема доволно прсти за да се набројат сите оние ситуации кога сме се чувствувале така изгубено. Ние сите сепак сме човечки суштетства, без оглед дали сме келнерки, пекари, студенти или нешто друго. Понекогаш на крајот од денот едноставно со главата удираш во ѕидот и мислиш дека не може понатаму, и одговори Анистон на тинејџерката која и го постави ова „тешко прашање“.

– Ова е премногу, не можам тоа да го поднесам, болката е премногу силна. Или дали сум доволно добра? Дали ќе преживеам? Не знам како, но по некое чудо сепак секогаш преживувам. Едноставно си велам дека можам и го повторувам колку што треа, објасни актерката во текот на емотивната исповед што ја доведе до солзи.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.