fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОВА СЕ СЛУЧУВА ЗАД КАМЕРИТЕ: Грешки од снимањето на „Игра на престолите“ (ВИДЕО)

Сцена

ОВА СЕ СЛУЧУВА ЗАД КАМЕРИТЕ: Грешки од снимањето на „Игра на престолите“ (ВИДЕО)

На официјалниот јутјуб канал мегапопуларната серија „Игра на престолите“ е објавено видео со сите грешки од снимањето на шестата сезона.

ХБО одлучи да ги намали страдањата на фановите пред кои има уште долго време до прикажувањето на седмата епизода од серијата, па им понуди увид во нешто што досега не виделе.

Како што се што е поврзано со „Играта на престолите“ набрзина станува хит, така и ова видео за само три дена го виделе над три милиони луѓе.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.