Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Се враќа популарната серија „Бегство од затвор“ (ВИДЕО)

Промо

Се враќа популарната серија „Бегство од затвор“ (ВИДЕО)

По долги седум годни пауза, на малите екрани се враќа популарната серија „Бегство од затвор“.

Продуцентската куќа „Фокс“ веќе го објави трејлер за новата петта сезона која ќе се емитува на ТВ екраните следната година.

Новата сезона ги следи браќа Мајкл Скофилд и Линколн Бароус неколку години по настаните во последната епизода.

На новата серија работи истата продуцентска екипа, а остануваат и главите актери Вентворт Милер и Доминик Парсел.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.