Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Фановите на култните „Нирвана“ лути на Џастин Бибер: Не си достоен да ја носиш маицата!

Сцена

Фановите на култните „Нирвана“ лути на Џастин Бибер: Не си достоен да ја носиш маицата!

Обожавателите на бендот Нирвана и покојниот пејач Курт Кобеин ја нападнаа младата ѕвезда Џастин Бибер (21) затоа што облекол маица на која е фронтменот на култната група.

Социјалните мрежи се преплавени од коментари во кои фановите на Нирвана го нарекуваат недостоен за таква маица.

Во одбрана на Бибер застана вдовицата на Кобеин, Кортни Лав (51) која му порача дека е „кул“.

justin-bieber8[1]

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.