fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Пијаната Викторија Бекам го шокираше светот

Маркетинг

Сцена

ФОТОГАЛЕРИЈА: Пијаната Викторија Бекам го шокираше светот

Таблоидите ширум светот од вчера се преплавени со приказната за скандалот со пијаната Викторија Бекам.

Имено, иако на стартот на еден свечен прием во вторникот вечерта некогашната „Спајс-девојка“ претставувала олицетворение на елеганција и гламур, таа очигледно при забавата претерала со алкохолот, па папараците ја „уловија“ во нималку пријатно издание.

Сопругата на славниот фудбалер Дејвид Бекам е фотографирана како се тетерави и сопнува, а по се изгледа и се случила и „мала непријатност“.

2CAA821A00000578-3245259-image-a-123_1443003741362[1]

На фотограифите се гледаат намокрените панталони во меѓуножјето на Викторија, за што британските таблоиди оценуваат дека таа „можеби се потурила со пијалак“, но не ја исклучуваат ни можноста да била толку пијана па да не почувствувала дека „уринирала во гаќи“.

2CA9F44A00000578-3245259-image-a-122_1443003698959[1]

Истите извори наведуваат дека Викторија била толку пијана што при заминувањето од приемот морала да се придржува за нејзиниот сопруг Дејвид.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.