Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГОЛА НА КРЕВЕТ: Ким Кардашијан собира милиони лајкови на Инстаграм (ФОТО)

Сцена

ГОЛА НА КРЕВЕТ: Ким Кардашијан собира милиони лајкови на Инстаграм (ФОТО)

Ким Кардашијан во последниот период објави неколку провокативни и скоро голи фотографии кои привлекоа големо внимание и милионски лајкови на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа прво ги израдува своите фанови објавувајќи фотографија на која лежи гола на кревет, а потоа со истите гаќички се фотографила и во нејзината кујна.

На последната слика таа е во тесна бела маичка преку која детално се исцртуваат нејзините облини.

Rise & Grind

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Градите ги покрила со раце, а внимание привлекуваат нејзините секси бели гаќички.

#ad Little update for you guys. I’m on Day 9 of my Shake It Baby program from @flattummyco and I’m actually feeling so good. We had a massive Christmas this year and between my Mom’s party, Christmas and New Years… I felt like it was impossible to fit in my regular work outs and eat healthy. But this program is giving me a kick in the right direction that I need. These meal replacement shakes are so good and it’s helping me get my tummy back to flat in the new year. The results I’m seeing and feeling are amazing and I’m so excited for the next few weeks. Because they’re all about getting women back on track… they’ve got a 20% off sale going on right now if you want to start 2018 off right… trust me, you’re going to want to check them out.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

„Да видиме како изгледаш под флуоросцентно светло и без фотошоп“ и „Сега си мајка, треба да бидеш пример за твоите деца“ се дел од коментарите кои таа ги доби на фотографиите.

#FBF Japan

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.