Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Хаус најт“ со Роџер Санчез и Џекс Џоунс на „Охрид колинг“!

МК Сцена

„Хаус најт“ со Роџер Санчез и Џекс Џоунс на „Охрид колинг“!

Авалон Продукција навистина се потруди ова лето Охрид да нѐ заостанува во ништо од водечките европски туристички летни центри кога е концертната музичка сезона во прашање и поради тоа, задоволство ни е да ви најавиме дека освен Dimitri Vegas & Like Mike на 01 август и Armin Van Buuren на 04 август, се одлучивме да направиме уште една спектакуларна вечер на која покрај Јax Јones, после него со late night сет ќе настапи и живата легенда на хаус музиката, ROGER SANCHEZ, на 02 август за празникот Илинден.

Билетите можете да ги побарате преку avalon.mk, продажната мрежа на Купи Карти За Се низ цела Македонија и Југотон по следниве цени:

ПАРТЕР: 700 денари
ФАН ПИТ: 1000 денари

ВАЖНО: Сите што досега имаат набавено блок влезници за настапите на Dimitri Vegas & Like Mike и Armin Van Buuren, со доплата од само 500 денари ќе може да присуствуваат за сите три дена на Ohrid Calling.

Ohrid is Calling you!

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.