fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Хејли Болдвин: Тешко е да се биде девојка на Џастин Бибер (ФОТО)

Сцена

Хејли Болдвин: Тешко е да се биде девојка на Џастин Бибер (ФОТО)

На почетокот на годината светот го обиколија фотографии на кои  пејачот Џастин Бибер и манекенка Хејли Болдвин разменуваат нежни бакнежи на егзотичен остров, каде ги минаа новогодишните празници, со што официјално беше потврдено дека тие се во врска.

Но, русокосата Хејли сега за магазинот „Мери Клер“ проговири за она во што веќе се сомневавме.

– По објавувањето на фотографијата како луди почнаа да стигнуваат пораки и повици. Не е лесно да се биде со некој од оваа индустрија. Мораш да имаш дебела кожа и да бидеш силен. Мораш да се фокусираш на таа личност и на ништо повеќе, открива Хејли.

Хејли вели дека тие „не се ексклузивна двојка“ и дека не сака да зборувам за нивниот однос. – Нашата врска се однесува само на мене и на него, изјави Хејли.

Но, добар упатен извор открива дека тие и натаму се „блиски пријатели“, но дека Џастин моментно е преокупиран со претстојната турнеа и „нема време да и се посвети на неговата девојка“.

justin-hailey-zoom-004cc2dc-cafe-4294-9c1a-466f1705063b[2]

– Се сакаат и натаму, но целосно им е јасна ситуацијата во која моментално се наоѓаат, додава изворот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.