Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Втор концерт на Каролина по повод празникот ,,Први март”, закажан на 2-ри март во клубот Pure!

Настани

Втор концерт на Каролина по повод празникот ,,Први март”, закажан на 2-ри март во клубот Pure!

Каролина Гочева ќе одржи и втор концерт во скопскиот клуб “Pure“ на 2-ри март.

Не само поради фактот што интересот за веќе распродадениот концерт на Каролина закажан на 1-ви март стана реален после неговото распродавање, туку како што е ред, и бидејќи многу други празници имаат свое продолжено дејство, Авалон Продукција се одлучи да закаже и втор концерт на Каролина во уште подобар ден – сабота, 2-ри март, од 21 часот во ноќниот клуб “Pure”!

Влезниците се од денес (19ти февруари – понеделник) во продажба онлајн на ticketx.mk и во продажната мрежа на ticketx низ Македонија по цена од 1.000 денари.

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.