fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кејт Аптон најсекси жена во 2018 година

Маркетинг

Сцена

Кејт Аптон најсекси жена во 2018 година

Американскиот топ модел Кејт Аптон, сопругата на бејзболистот Џастин Верландер, излезе на насловната страна на списанието Максим облечена во провокативна облека.

Таа од списанието е избрана за американска убавица бр.1 меѓу најсексапилните жени за 2018 година.

Фотографијата со Кејт беше снимена во Израел од познатиот француски моден фотограф Жил Бенсимон, кој е поранешен сопруг на супермоделот Ел Мекферсон, позната како „Телото“.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.