Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Билетите за Златна Бубамара пуштени во продажба!

МК Сцена

Билетите за Златна Бубамара пуштени во продажба!

Билетите за Златна Бубамара пуштени во продажба!

Продажбата на еден дел од билетите за 23 издание на „Златна бубамара на популарноста“, започнува денес во точно 12 часот преку продажната мрежа на МК Тикетс.

Годинешното мото е: Нема правда,има Бубамара!

Во текот на наредната недела ќе биде соопштено и продажното место за традиционалните купувачи на билети.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.