Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дина Јашари се враќа со новиот сингл „Зборови”

МК Сцена

Дина Јашари се враќа со новиот сингл „Зборови”

Дина Јашари се враќа со новиот сингл „Зборови”

По нејзината „Последна Минута”, Дина се враќа со нејзиниот нов сингл „Зборови”.

„Зборови” е едно искрено парче музика чии автори се Дина Јашари и Драги Иванов, кој исто така се погрижи за продукцијата, снимањето и миксот и мастерингот на песната.

Видеоспотот е во режија на Милена Манева и Ведран Манев, а зад снимањето и монтажата на истиот стојат Били Дурмишовски и Горан Симјаноски.

Да не трошиме многу зборови, слушнете и погледнете за што се работи.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.