fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПРЕМИУМ НОВОГОДИШНА ПОНУДА: Дочекајте ја 2017-та година во Casa Bar!

Маркетинг

МК Сцена

ПРЕМИУМ НОВОГОДИШНА ПОНУДА: Дочекајте ја 2017-та година во Casa Bar!

Последните мигови од 2016-та,годината која за некого беше добра за некого помалку, да ја испратиме во местото кое сме убедени дека ни остави добри сеќавања и дружби во текот на целата годината,со нашите најблиски.

За многубројните испиени кафиња, споделени насмевки и зголемени пријателства. Casa Bar, со премиум Нова година, за своите премиум пријатели!

Повеќе информации за новогодишната понуда и како можете да го резервирате вашето присуство можете да прочитате тука.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.