Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Младиот Огнен Здравковски ја преработи „Кад вараш ти“, големиот хит на Тоше (ВИДЕО)

Промо

Младиот Огнен Здравковски ја преработи „Кад вараш ти“, големиот хит на Тоше (ВИДЕО)

Младиот Огнен Здравковски, кој публиката имаше можност да го запознае во многуте талент шоуа кој изминатиот период се емитуваа на нашите телевизии, препеа песна од нашиот Тоше Проески и веднаш ги освои симпатиите кај публиката.

Тој настапува и на овогодинешното издание на фестивалот „Макфест“, па со емотивниот „кавер“ вели дека очекува да ги освои симпатиите кај публиката.

Инаку песната „Кад вараш ти“ беше голем хит на Тоше Проески, а Огнен уште еднаш нѐ потсети на големите хитови и убавите песни на нашиот ангел.

Во продолжение слушнете ја песната:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.