Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џибони оваа сабота со голем концерт во Скопје!

Настани

Џибони оваа сабота со голем концерт во Скопје!

Уште само два дена не’ двојат до концертот на најголемата регионална rock and roll ѕвезда, Џибони, закажан оваа сабота, на 17ти февруари во СЦ Јане Сандански!

Нашиот легендарен гитарист Влатко Стефановски официјално ќе биде гостин на концертот на Џибони, објави „Авалон продукција“.

Концертот слободно може да се нарече ексклузивен, па дури и интимен бидејќи Џибони доаѓа во сала како Јане Сандански после двe распродадени арени во Загреб и две распродадени ,,Штарк” арени во Белград, каде го видоа скоро 80.000 посетители!

Преостанатите влезници во сите категории се во продажба онлајн на ticketx.mk и во продажната мрежа на ticketx низ Македонија.

 

 

Повеќе од Настани

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.