Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Наташа Беквалац најавува голем концерт во Скопје

Настани

Наташа Беквалац најавува голем концерт во Скопје

Наташа Беквалац најавува голем концерт во Скопје

После долгите забрани за настани и концерти поради пандемијата, Балкан Медија го најави концертот на српската пејачка Наташа Беквалац.

Првиот концерт за сезоната, како што го најави продукцијата, е закажан за 26 јуни на платото пред А1 арената во Скопје.

Се уште продукцијата нема објавено по која цена ќе се продаваат билетите и каква ќе биде организацијата со оглед на мерките поради пандемијата, но очекуваме повеќе информации во наредниот период.

 

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.