Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Поради „Вардар“ поместена саатницата на концертот на Стинг

Настани

Поради „Вардар“ поместена саатницата на концертот на Стинг

Поради „Вардар“ поместена саатницата на концертот на Стинг

Менаџментот на Стинг покажа огромно разбирање на барањето на Авалон, со желба да го спојат убавото со корисното.

Имено, бидејќи постои шанса ракометниот клуб „Вардар“ да игра во финалето на „Final Four“ во недела со почеток од 18 часот, првиот настап вечерта на Влатко Стефановски трио ќе почне во 20:30 часот, додека Sting ќе го видиме на големата сцена во 22:00 часот.

Официјална сааатница за недела:

Отворање врати: 17:45 часот
Влатко Стефановски трио: 20:30 – 21:30 часот
STING: 22:00- 00:00 часот

Се гледаме во недела на Градски, велат од Авалон!

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Настани

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.