Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Нетфликс“ го објави трејлерот за последната сезона од хит серијата „La casa de papel“

Сцена

„Нетфликс“ го објави трејлерот за последната сезона од хит серијата „La casa de papel“

„Нетфликс“ го објави трејлерот за последната сезона од хит серијата „La casa de papel“

„Нетфликс“ го објави трејлерот за петтата и финална сезона на популарната криминалистичка серија „La Casa de Papel“.

Во трејлерот може да се види дека Професорот е во рацете на инспекторката Сиера, додека тимот веќе 100 часа е заробен во Банката на Шпанија.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Овој пат, серијата ќе биде поделена на два дела кои ќе содржат по 5 епизоди. Првиот дел ќе биде достапен на „Нетфликс“ на 3 септември, а вториот дел ќе пристигне три месеци по излегувањето на првиот.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.