Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Новата фотографија на Ким Кардашијан предизвика бура на социјалните мрежи, нападната е дека користи премногу фотошоп

Сцена

Новата фотографија на Ким Кардашијан предизвика бура на социјалните мрежи, нападната е дека користи премногу фотошоп

Новата фотографија на Ким Кардашијан предизвика бура на социјалните мрежи, нападната е дека користи премногу фотошоп

Ким Кардашијан (40) објави фотографија на својот Инстаграм на која позира на прекрасна песочна плажа, носејќи на себе минијатирни бикини во црна боја.

Оваа фотографија собра над 6 милиони лајкови и повеќе од 40 илјади коментари.

Како и секогаш, Ким доби коментари со комплименти за нејзиниот изглед, но некои од фановите ја нападнаа истакнувајќи дека премногу користи фотошоп.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.