fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НОЌ НА ВЕШТЕРКИТЕ: Хајди Клум се појави со пет клона на забавата во Њујорк (ВИДЕО)

Сцена

НОЌ НА ВЕШТЕРКИТЕ: Хајди Клум се појави со пет клона на забавата во Њујорк (ВИДЕО)

Германскиот супермодел, Хајди Клум, секоја година го има најимпресивниот костум за Ноќта на вештерките.

Сепак, оваа година реши да не се маскира, туку да се „клонира“.

Клум се појави на својата забава заедно со уште 5 други девојки кои освен тоа што беа облечени идентично како неа, носеа и соодветни маски. Тимот на Клум секогаш се грижи за деталите, па Хајди и нејзините клонови имаа и исти нокти, перики и накит.

Тие на црвениот тепих се појавија во кутија на која пишуваше „НАПРАВЕНО ВО ГЕРМАНИЈА“.

@heidiklum clones herself for Halloween! #heidiklum #heidihalloween

A video posted by Alicia like Patricia (@aliciacpowell) on

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.