fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нокаут и Даниела Мартиновиќ ќе настапат на 4-тиот роденден на Скопје Сити Мол

МК Сцена

Нокаут и Даниела Мартиновиќ ќе настапат на 4-тиот роденден на Скопје Сити Мол

Омилениот бенд на македонската публика „Нокаут“ ќе го движи ритамот на градот кон платотот пред Скопје Сити Мол во сабота на 1-ви октомври, по повод 4-тиот роденден на шопинг центарот.

А, кога „Нокаут“ ја презема роденденската забава, нема сомнеж дека сите заедно во одлично расположение ќе се забавуваме. Бендот секогаш успева да испрати позитивно вибрирачка енергија кон публиката која возвраќа со гласно пеење на легендарните рефрени.

По нив, хрватската поп – атракција Данијела Мартиновиќ ќе ги отпее песните кои секогаш ја разнежнуваат македонската публика.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.