Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НОВА ТЕТОВАЖА: Џастин Бибер се соблече пред своите фанови (ВИДЕО)

Сцена

НОВА ТЕТОВАЖА: Џастин Бибер се соблече пред своите фанови (ВИДЕО)

Обично, кога познатите личности се тетовираат, нивните фанови веднаш ги информираат преку социјалните мрежи т.е. преку Инстаграм. 

Но, што да прави тој, што не користи Инстаграм, како на пример Џастин Бибер? Секако, ќе смисли како да ја покаже неговата тетоважа на некој друг начин (секако, мислиме на Џастин Бибер).

Па така, младиот пејач, додека настапувал во Италија во рамки на неговата светска турнеја, одеднаш ја подигнал маицата и пред светот ја покажа новата тетоважа. Секако, фановите прво беа возбудени и врискаа поради атрактивниот изглед на Бибер, но потоа ја видоа огромната тетоважа на неговите гради!

На тетоважата пишува Божји син со занимливи букви. Поради тоа што нема Инстаграм фотка која ќе ни покаже каде младиот пејач ја правел тетоважата, претпоставуваме дека таа е дело на неговиот тату мајстор, Џонбој.

Џастине, време е повторно да се вратиш на Инстаграм! :)

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.