fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Новата девојка на принцот Хари под полициска придружба

Сцена

Новата девојка на принцот Хари под полициска придружба

Глумицата Меган Маркл првпат се појави во јавност откако е објавено дека е во љубовна врска со британскиот принц Хари.

Триесет и пет годишната убавица е фотографирана пред својот дом во Торонто додека влегувала во автомобил. Покрај неа постојано се наоѓал полициски автомобил.

Медиумите пренесуваат дека Меган веќе ја имала честа да се запознае со членовите на британското кралско семејство.

Таа во септември присуствувала на прославата на 32-от роденден на Хари во Балморал, кралскиот имот во Шкотска.

Извори блиски на двојката тврдат дека Хари има сериозни намери и лесно би можело да се случи наскоро да ја побара Меган за сопруга.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.