fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОДИМЕ НА ТЕАТАР: Популарно ви доделува 2 гратис влезници за „Разговори во четири очи“

Промо

ОДИМЕ НА ТЕАТАР: Популарно ви доделува 2 гратис влезници за „Разговори во четири очи“

Популарно.мк ве носи на театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Разговори во четири очи“ во петок (15.01) во 20 часот споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме и контакт телефон на меилот [email protected]

public-facebook

Среќниот добитник на 2 влезници ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк.

Одиме на театар! :)

* добиените податоци служат само за потврдување дека ги исполнувате условите да ги добиете влезниците и на никој начин нема да ја нарушат вашата приватност. Истите се бришат од нашиот сервер во рок од 24 часа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.