fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОДИМЕ ВО ТЕАТАР: Популарно ви доделува две гратис влезници за „Вечната куќа“

ГРАТИС ВЛЕЗНИЦИ ЗА ТЕАТАР!

МК Сцена

ОДИМЕ ВО ТЕАТАР: Популарно ви доделува две гратис влезници за „Вечната куќа“

Популарно.мк ве носи во театар!

Доколку сакате да ја посетите претставата „Вечната куќа“ вечерва со почеток од 20 часот во Македонскиот народен театар, споделете го овој линк (објава) на вашиот фејсбук профил и поставете ја објавата јавна (public) и потоа испратете го вашето име и презиме и контакт телефон на меилот [email protected], најдоцна до 14 часот!

public-facebook

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор и објавен на официјалната ФБ страна на Популарно.мк денеска во 14 часот –www.facebook.com/popularnomkd

Одиме на театар!

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.