fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Панчо ја открива тајната за здравиот изглед и покрај многуте обврски

Маркетинг

Сцена

Панчо ја открива тајната за здравиот изглед и покрај многуте обврски

Еден од нашите најпознати диџеи и член на популарната група ДНК, Панчо, во минатото не обрнувал внимание на исхраната, но поради напорниот и брз начин на живот тој реши од корен да направи промени.

Журките кои завршуваат во раните утрински часови и домашните обврски кои сега се зголемени со добивањето на вториот син, не оставаат никаква трага врз здравјето и изгледот.

Тајната на Панчо се крие во здравата исхрана и започнување на денот со мусли, т.н. energy booster. Тој открива дека во неговата чаша најчесто става кранчи од малина и капина, сушена брусница и аронија, неколку семки од сончоглед, чија семе и обезмастено млеко во прав.

Panco4

Оваа комбинација Панчо ја појадува во единствениот Мусли бар во Македонија на Виталија кој што се наоѓа во ТЦ. Лептокарија во Скопје.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.