fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џастин Бибер трага по „непозната убавица“ од Инстаграм

Сцена

Џастин Бибер трага по „непозната убавица“ од Инстаграм

Џастин Бибер уште еднаш ги искористи социјалните мрежи за флертување со убави девојки, па сега на Инстаграм објави фотографија на непозната убавица и ги замоли фановите да му помогнат да ја пронајде.

Не можеме да не забележиме дека девојката од сликата наликува на руската убавица Ирине Шајк, а пејачот под сликата напиша: „О  боже мој, која е оваа!“.

„Непозната убавица“ беше набрзо откриена. Станува збор за Синди Кимберли, која на својот Инстаграм профил има 113 илјади следбеници, но само 38 слики, од кои половина ги сочинуваат цртежи.

Но, постои уште еден нејзин профил со 256 илјади следбеници. кој е приватен, а во неговиот опси стои следното: „Ако сакате да бидете прифатени, посетете го профилот на Џастин Бибер и коментирајте на моето селфи“.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.