fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПАПАРАЦО ФОТО: Роналдо „уловен“ низ Александар Палас

ИЗВОР: СПОРТ1

МК Сцена

ПАПАРАЦО ФОТО: Роналдо „уловен“ низ Александар Палас

Папарацо фото во Александар Палас.

Дури ни засиленото обезбедување кое го имаат фудбалскиот екипи на Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед не успеаја да ги сопрат фановите да ги сликаат своите фудбалски ѕвезди.

Па така, на интернет се појави папарацо фотографија која одблиску го покажува Кристијано Роналдо како се шета во лобито на хотелот „Александар Палас“.

Најголемата ѕвезда на „кралевите“ е меѓу првите кои се подготвени да заминат кон арената „Филип Втори“ каде што Реал Мадрид прво ќе одржи прес-конференција, а потоа ќе го има запознавањето со тревата на стадионот каде што утре ќе се одигра УЕФА Суперкупот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.