Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Поп пејачката Дина Шабани сними провокативен спот (ВИДЕО)

Маркетинг

МК Сцена

Поп пејачката Дина Шабани сними провокативен спот (ВИДЕО)

Младата и атрактивна поп пејачка Дина Шабани го промовираше нејзиниот нов видео клип за песната „ Мамасита“ и само за 24 часа видеото има скоро 150 илјади посети.

Во спотот убавата Дина го покажа својот сексапил, а провокативниот танц дополнително ја разбуди машката љубопитност.

Ова е третиот видео клип на скопјанката за која велат ке биде следната интеренационална ѕвезда од балканските простори.

Погледнете го спотот:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.