Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПРЕГРНАТИ ЗАЕДНО: Јелена Јованова објави фотографија со Анџелина Џоли

МК Сцена

ПРЕГРНАТИ ЗАЕДНО: Јелена Јованова објави фотографија со Анџелина Џоли

Познатата македонска актерка Јелена Јованова на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е прегрната со холивудската ѕвезда Анџелина Џоли.

Имено, Јованова многупати има изјавено дека е во контакт со Џоли, откако глумеше во филмот „Во земјата на крв и мед“ што го режираше познатата холивудска актерка.

На заедничката фотографија таа напиша дека Анџелина е жената што ѝ го променила животот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.