Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„1000“ – нова песна на момците од Либеро бенд (ВИДЕО)

„1000“ – нова песна на момците од Либеро бенд (ВИДЕО)

„1000“ е насловот на новата песна од момците од „Либеро бенд“ која излегува во истовреме со спот, снимен во Охрид.

Видеото е работено под режисерската палка на Даниел Јовески, кој снимал со посебна техника, како што вели, кај нас малку позната и техника која дава уникатна димензија на самото видео и целиот проект.

Со објавувањето на оваа песна, Либеро го најавуваат стартот на новиот проект кој ќе содржи неколку песни и спотови во низа, поврзани на начин кој ќе се открива дел по дел, односно како што ќе тече промоцијата на новитетите.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.