Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Горан Бреговиќ и Бело Дугме за отворање на казиното Фламинго во Скопје

Промо

Горан Бреговиќ и Бело Дугме за отворање на казиното Фламинго во Скопје

Казиното Фламинго Скопје организира концерт во живо со легендарниот Горан Бреговиќ и „Бело дугме“ кои ќе настапат на плоштадот Македонија во Скопје.

Казино Фламинго Скопје ги поканува граѓаните на бесплатен концертот в недела со почеток во 21 часот.

– „Овој концерт е подарок за сите граѓани на Северна Македонија и регонот, сите заедно да го прославиме големото отворање со голема забава“ – велат од таму.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.