Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нов летен хит на младиот пејач Иван Илиев (ВИДЕО)

Промо

Нов летен хит на младиот пејач Иван Илиев (ВИДЕО)

Младиот пејач Иван Илиев го лансираше во етерот новиот сингл „Бестрага“. Видео записот е снимен во соседна Грција, а атрактивната Мила Велевска е главна ѕвезда во спотот.

– „Немам ништо со девојката, освен професионален ангажман. Кадрите се снимени во Калитеа, Афитос ,Атина. Мила е прекрасна девојка и затоа е дел од мојот нов видеозапис“, ни рече Иван.

Спотот е дело на Александар Тасевски, додека музиката и текстот се на Горјан Стојановски. Песната веќе е хит на Јутјуб каналот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.