Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Работам прекувремено да заработам нешто“ : Јелена Ѓоковиќ објави интересно видео од својот сопруг по мечот на УС Опен

Сцена

„Работам прекувремено да заработам нешто“ : Јелена Ѓоковиќ објави интересно видео од својот сопруг по мечот на УС Опен

„Работам прекувремено да заработам нешто“ : Јелена Ѓоковиќ објави интересно видео од својот сопруг по мечот на УС Опен

Јелена Ѓоковиќ објавила видео од својот сопруг – најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ како мие садови.

– Новак работи и трета смена. Вака Новак медитира после мечот на УС Опен. Он е мојот МВП во кујната – напишала Јелена на објавата од својот сопруг.

-Работам прекувремено, трета смена работам за да заработам нешто. Прашањето е што правиш ти? – се пошегувал тенисерот со својата сопруга.

-Јас снимам како секоја добра жена – одговорила Јелена.

Инаку Новак го продолжи својот пат кон историската 21 гренд слем титула, со победата над Џенсон Бруксби во осминафиналето на турнирот во Њујорк.

 

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.