Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Започна снимањето на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“: Цеца го зазема столчето на Карлеуша

Сцена

Започна снимањето на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“: Цеца го зазема столчето на Карлеуша

Снимањето на новата сезона на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ започна денеска, а на местото на Јелена Карлеуша како нов член во жирито се придружи балканската музичка ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Цеца се појави на првиот ден од снимањето на „Sвездите на Гранд“ во сини панталони и перфорирано сино палто под кое носеше корсет кој ги истакна нејзините атрибути.

Пред самиот почеток на снимањето на шоуто, пред многубројните новинарите кои што ја пречекаа таа изјави дека има трема. Исто така изјавила дека сите од жирито убаво ја дочекале, но и дека лесно ја донела одлуката да биде дел од ова музичко натпреварување.

Како што е веќе познато Цеца потпишала тригодишен договор, односно 3 сезони ќе биде постојана членка на жирито на “Звездите на Гранд“.

 

 

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.