Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Адел одговараше на „73 прашања“ во својот дом (ВИДЕО)

Шоубиз

Адел одговараше на „73 прашања“ во својот дом (ВИДЕО)

Адел одговараше на „73 прашања“ во својот дом (ВИДЕО)

Популарната пејачка Адел периодов напорно работи на промоцијата на новиот албум кој се очекува да излезе на 19. ноември.

Адел за потребите на снимањето на популарниот серијал на „Vogue“ наречен „73 прашања“ ги отвори вратите од својот дом.

33-годишната пејачка одговара на над 90 прашања додека ја води камерата низ својата куќа во Лос Анџелес, која е уредена во англиски стил.

Таа одговора на интересни прашања поврзани со нејзиниот живот во Лос Анџелес, претходните албуми, новата музика.

На прашањето кој е најголемиот ризик кој го преземала, таа одговорила дека тоа е разводот.

Кога и било понудено да избере помеѓу принцот Вилијам и принцот Хари, таа го одбрала принцот Хари. Таа во повеќе наврати има изразено симпатии кон младиот принц кој сега исто така се има преселено од Лондон во Лос Анџелес.

Некои од прашањата беа да избере помеѓу неколку британски бендови, кој мисли дека ќе биде новиот Џејмс Бонд и дали плачела на некоја нејзина песна.

Во видеото, таа покажува дека има урамена изџвакана мастика од Селин Дион и дека тоа е нешто највредно што го поседува.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.