Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Почина Џејмс Мајкл Тајлер, актерот од серијата „Пријатели“

Шоубиз

Почина Џејмс Мајкл Тајлер, актерот од серијата „Пријатели“

Почина Џејмс Мајкл Тајлер, актерот од серијата „Пријатели“

Американскиот актер Џејмс Мајкл Тајлер, познат по улогата на Гантер од серијата „Пријатели“, почина на 59-годишна возраст.

Актерот по долгата борба со ракот, почина во својот дом во Лос Анџелес.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Светот го познаваше како Гантер (седмиот ’пријател‘), од хит-серијата Friends, но за блиските луѓе тој беше актер, музичар, сопруг и гласноговорник во борбата против ракот. Ако сте го сретнале еднаш, сте стекнале пријател за цел живот – стои во соопштението од неговото семејство.

Џејмс беше познат по улогата на Гантер, шанкерот во „Central Perk“ кој беше заљубен во ликот на Џенифер Анистон (Рејчел).

Ѕвездите од серијата „Пријатели“ се збогуваа со него преку пораки на социјалните мрежи.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.