Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Адријана Лима е бремена: Со забавно видео на TikTok ја објави веста

Шоубиз

Адријана Лима е бремена: Со забавно видео на TikTok ја објави веста

Адријана Лима е бремена: Со забавно видео на TikTok ја објави веста

Бразилскиот супермодел и актерка Адријана Лима, одлучи да влезе во светот на TikTok, откривајќи им на своите фанови дека го чека своето трето дете уште во својата прва објава.

-Андре сака да ме плаши … насекаде – вака го започнува Лима (40) видеото, пред да сподели серија клипови кои ги прикажуваат различните моменти кога ја исплашил.

-Во маркет, во бањата, во музејот, во куќата, на одмор, пред излегување, во градината … и минатата ноќ!

-Но, денес е ден за враќање – додава манекенката на Викторија Сикрет додека го покажува позитивниот тест за бременост.

@adrianalima

#firstiktok #baby #surprise

♬ (Your Love Keeps Lifting Me) Higher & Higher – Jackie Wilson

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Лима потоа ги носи своите обожаватели во спалната соба, каде нејзиното момче, филмскиот продуцент Андре Лемерс е виден во кревет. Кога таа му го покажува тестот за бременост, тој упатува бесценет поглед кон камерата.

-Доаѓа есен 2022 година – го заклучува таа видеото заедно со емотиконите за бебиња.

Лима, најдолготрајниот модел на Викторија Сикрет (од 1999 до 2018 година), е во емотивна врска со Лемерс од минатата година, а своето прво појавување во јавноста како пар го имаа на Венецијанскиот филмски фестивал.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Ова ќе биде нивното прво заедничко дете.

Манекенката веќе има две деца – ќерките Валентина (12) и Сиена (9) кои ги дели со поранешниот сопруг Марко Јариќ.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.