Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бред Пит во тајна врска со својата сосетка?!

Шоубиз

Бред Пит во тајна врска со својата сосетка?!

Бред Пит во тајна врска со својата сосетка?!

Бред Пит (58), по кого жените ширум светот воздивнуваат со децении, наводно повторно е зафатен. Срцето на актерот го „украла“ неговата сосетка, шведската пејачка Лики Ли (35), тврди Mirror.

Лики и Бред живеат во истиот дел од Лос Анџелес, на само неколку минути оддалеченост. Според пишувањата на странските медиуми, славните соседи се зближиле во последната година, а се шпекулира дека веќе некое време се во тајна љубовна врска.

Имено, минатата недела преку социјалните мрежи протече информација, од анонимен извор, дека парот бил виден на интимна дружба во еден од познатите ресторани во Холивуд. Бидејќи тие се соседи, романтичните средби претходно наводно успеале да ги држат подалеку од очите на јавноста.

Лики Ли е родена во Истад, Шведска. Таа се проби на светската сцена со серија поп хитови. Една од нејзините најпознати песни е „I Follow Rivers“ која има над 80 милиони прегледи на YouTube. Покрај тоа, Лики е мајка на шестгодишниот син Дион, а го добила во врска со музичарот Џеф Баскер.

Во моментов актерот сè уште е заплеткан во битка за старателство со неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли, која поднесе барање за развод во 2016 година.

Ниту Лики ниту Бред се уште не се изјасниле за шпекулациите.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.