Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Роналдо и приреди роденденско изненадување на Георгина во Дубаи

Шоубиз

Роналдо и приреди роденденско изненадување на Георгина во Дубаи

Роналдо и приреди роденденско изненадување на Георгина во Дубаи

Георгина го прослави својот 28 роденден во Дубаи со семејството, а нејзиниот посебен ден го дополни нејзиниот избраник, еден од најдобрите светски фудбалери Кристијано Роналдо.

Кристијано Роналдо и подари на девојката Георгина Родригез екстравагантен роденденски подарок – нејзино сопствено ласерско шоу со нејзиното лице на знаменитост во Дубаи.

36-годишната суперѕвезда на Манчестер Јунајтед потрошил илјадници за осветлување на највисоката зграда во светот, Бурџ Калифа, со клипови од нејзиното ново шоу на Нетфликс.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Среќен роденден љубов моја – напиша Роналдо под објавата.

Овој гест особено ја трогна Георгина, која објави порака на својот Инстаграм профил.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Вака завршува еден преинтересен ден, немам зборови. Благодарам, благодарам и благодарам, Кристијано. Не можеше да ме направиш посреќна од ова – напиша Георгина.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Роналдо моментално ужива во Дубаи со своето семејство за време на зимската пауза во Премиер лигата.

За потсетување, Георгина и Роналдо се запознале во 2016 година, а неодамна открија дека чекаат близнаци, девојче и момче. Двојката веќе ја има ќерката Алана Мартина и синот на Кристијано, Кристијан Џуниор, кој го доби со жена чиј идентитет не е откриен, и близнаците Ева и Матеo, кои се родени од сурогат мајка.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.