Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дали Бен повторно ќе ја побара раката на Џеј Ло?! Актерот фотографиран како разгледува прстени

Шоубиз

Дали Бен повторно ќе ја побара раката на Џеј Ло?! Актерот фотографиран како разгледува прстени

Дали Бен повторно ќе ја побара раката на Џеј Ло?! Актерот фотографиран како разгледува прстени

Долго време се ширеа гласини дека Бен Афлек сака да ја запроси латино дивата на нејзиниот 52 роденден, но тоа не се случи, а сега папараците го фотографирале актерот додека разгледувал веренички прстени со неговата мајка Сем и синот Самуел во продавницата „Tiffany & Co“.

Ако славниот актер се одлучи сепак да ја побара Џеј Ло за сопруга, ова ќе биде нивен втор обид да стапат во брак, откако тие беа верени во периодот од 2002-та до 2003-тата година, кога Бен и даде веренички прстен со розов дијамант.

Доколку Џеј Ло добие уште еден веренички прстен, тоа ќе биде нејзиниот шести веренички прстен по ред.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.