Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џеј Ло го „оствари сонот“ на полицајците во Лос Анџелес (ФОТО)

Шоубиз

Џеј Ло го „оствари сонот“ на полицајците во Лос Анџелес (ФОТО)

Џеј Ло го „оствари сонот“ на полицајците во Лос Анџелес (ФОТО)

Американската суперѕвезда Џеј Ло, веќе подолго време работи на на нова песна и спот, а на социјалните мрежи откри детали од снимањето на видео записот.

На фотографијата, која за кратко време стана хит на социјалните мрежи, таа е облечена во шорцеви во комбинација со бела раскопчана кошула и јасно видлив сребрен градник и позира покрај полицајци.

Полицајците, мора да признаете, изгледаат видно задоволни и не ја тргнаа насмевката од лицата откако позираа со популарната Џенифер Лопез.

– „Има само еден вистински. Добри работи доаѓаат!“ – порача таа покрај најавата од сетот .

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.