Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џеј Ло и Бен Афлек прават важен чекор напред во врската, фотографирани во потрага по нова куќа

Шоубиз

Џеј Ло и Бен Афлек прават важен чекор напред во врската, фотографирани во потрага по нова куќа

Џеј Ло и Бен Афлек прават важен чекор напред во врската, фотографирани во потрага по нова куќа

Неразделниот старо-нов пар Џенифер Лопез и Бен Афлек беа забележани во обиколка на пространи вили низ Лос Анџелес, вклучително и имот од 65 милиони долари.

Огромниот имот се наоѓа во елитниот дел на Лос Анџелес, а самата вила поседува многу занимливости во кои би можеле да уживаат и нивните деца од претходните бракови.

Таблоидите веднаш искоментираа дека холивудскиот пар е во потрага по совршено љубовно гнездо и дека обновената романса станува посериозна од кога било.

Ваквиот чекор уште повеќе ги поттикна шпекулациите за потенцијалната веридба на парот за роденденот на пејачката на 24-ти јули.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.