Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ед Ширан ги изненади обожавателите: Продавал лего коцки во продавница

Шоубиз

Ед Ширан ги изненади обожавателите: Продавал лего коцки во продавница

Ед Ширан ги изненади обожавателите кога се појави во улога на продавач во продавница на Лего во Минесота.

Британскиот музичар се појавил во продавницата еден ден пред вториот настап во таа земја, а многу муштерии биле шокирани кога го виделе зад пултот.

Бил облечен во сина маица и жолта престилка исто како и другите продавачи на кои им помагаше во продажбата на популарните коцки, а патем се фотографирал со обожавателите и делел автограми.

Ширан го заврши својот „работен ден“ со гитара во рака и го отпеа својот хит „Lego House“ пред публиката во трговскиот центар.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.